Trondheim Golfsenter Logo
          









Åpningstider :

Senteret åpner igjen til høsten :)




  Tlf:  73 50 60 40 
  E: info@trondheim-golfsenter.no



Terminliste


OBS! Gruppe 2 og gruppe 5 spiller på samme datoer.

Vinnere markeres med grønn tekst og taperne med rød.

Klikk her for tabell.


Dato  Match Res Match Bane
   
 
November


 
16. Gruppe 1 Rett-Hjem  4/1 Placebokameratene KualaLumpur 

Helsegym 1  4/2 Long & Straight KualaLumpur
23.Gruppe 2 Wittusen & Jensen 5/3 Bad Boys KualaLumpur

EnMedToUten 4/3 Out of Bounds KualaLumpur
     Gruppe 5 NTNU 5/4 Phonerep KualaLumpur
      Aexpo  AS Setra Fifties KualaLumpur
30.Gruppe 3 Varmeforum 4/3  Konica Minolta KualaLumpur

Birdiebandits 4/3 Wie Montasje  KualaLumpur
Desember
 

7.  Gruppe 4 K2 4/2 Fija Winners KualaLumpur 

Team Rory 8/7 NTNU 2 KualaLumpur 
14. Gruppe 1 Rett-Hjem  AS Long & Straight Westfields 

Helsegym 1  AS Placebokameratene Westfields
Januar
     
4. Gruppe 2  Wittusen & Jensen  5/3 Out of Bounds Westfields

EnMedToUten  4/3 Bad Boys Westfields
   Gruppe 5 NTNU 1/0  Setra Fifties Westfields
    Phonerep  7/6 Aexpo Westfields
11.Gruppe 3 Varmeforum  3/2 Wie Montasje Westfields 

Birdie Bandits  2/1 Konica Minolta  Westfields
18.Gruppe 4 Team Rory  2/1 Fija Winners Westfields 

K2 1/0 NTNU 2 Westfields
25.Gruppe1  Rett-Hjem  2/1 Helsegym 1 Pebble Beach 

Placebokameratene  AS Long & Straight Pebble Beach 
Februar

   
1. Gruppe 2 Wittusen & Jensen  2/1 EnMedToUten  Pebble Beach 

Bad Boys  4/2 Out of Bounds Pebble Beach 
    Gruppe 5 NTNU   3/2 Aexpo  Pebble Beach 
  Phonerep   3/1 Setra Fifties Pebble Beach 
8. Gruppe 3 Varmeforum  3/1 Birdie Bandits Pebble Beach 

Konica Minolta  5/3 Wie Montasje Pebble Beach 
15. Gruppe4 Fija Winners  2/0 NTNU 2 Pebble Beach 

K2  2/0 Team Rory Pebble Beach 
         
Mars        
1. 1/4 finaler        

       
8. 1/4 finaler        

       
15.semifinaler         

       
29. Finaler        

       
         
         
         
         




 Tilbake